TERAPİDE GÖRÜŞMELERİN SIKLIĞI

– Sürecin başında haftada bir düzenli görüşmeler kişinin faydalanabilmesi için genellikle önerilen sıklıktır.

– Sürecin gidişatına göre zamanla bu sıklık haftada iki veya ayda bire düşebilir.

– Kişiye özgü bazı durumlarda ise sürecin en başında veya belirli bir aşamasında haftalık görüşme sıklığının arttırılması gerekli görülebilir. Burada önemli olan gidişatın kişinin ihtiyacına göre ayarlanmasıdır.

– Psikoloğunuz size sürecin çeşitli aşamalarında görüşme sıklığı hakkında öneride bulunabilir, ancak süreç sizin secimleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenir.

RANDEVU AL

İNVENTA PSİKOLOJİ’ ye bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince kurumumuz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında kurumumuz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. İNVENTA PSİKOLOJİ Gizlilik Politikası / KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu)
Yukarıda paylaştığım bilgilerim kullanılarak benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.