büsrapay
Büşra Pay
Klinik Psikolog

Özyeğin Üniversitesi – Psikoloji Bölümü
Marmara Üniversitesi – Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji (Yüksek Lisans)

Uzmanlık Alanı – Bireysel (Yetişkin)

Terapi Yaklaşımları – Şema Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi

Klinik Psikolog Büşra Pay, Özyeğin Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünden onur derecesiyle ile mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programına başlamıştır. Yüksek lisans eğitiminde Doç. Dr. Elif Çelebi’den Diyalektik Davranışçı Terapi teori eğitimini almıştır. Şema terapi ekolünde uzmanlaşma hedefi ile Prof. Dr. Gonca Soygüt Pekak tarafından verilen şema terapi teorik eğitimlerine ve grup süpervizyonlarına katılmıştır. Bireysel şema terapi süpervizyonunu ise Psk.Dr Serap Piri Erbaş’tan almıştır. “Beş Faktör Kişilik Özelliklerinin Sosyal Kaygı Belirtileri ile İlişkisinde Öz-Şefkatin Aracı Rolünün İncelenmesi” adlı tezini başarı ile savunarak yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur.

Buket Huzurevi, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, NP İstanbul Beyin Hastanesi, Yavru Kuş Anaokulu, Luda Psikoloji ve İstanbul Şehir Üniversitesi PADEM eğitim hayatı boyunca yaptığı stajlar arasında yer almaktadır. Ayrıca, özel bir eğitim kurumunda psikolog olarak çalışmış ve kurum bünyesinde ebeveynlere seminerler düzenlemiştir. Online bir psikolojik danışmanlık platformunda da psikoterapi çalışmalarını sürdürmüştür.

Şema terapi eğitimine ek olarak, Prof. Dr. Hakan Türkçapar, Prof. Dr. Aslıhan Dönmez ve Prof.Dr. Kadir Özdel tarafından verilen Bilişsel Davranışçı Terapi temel teori eğitimini tamamlamıştır. Psikolog Dr. Feyza Bayraktar tarafından verilen “Yeme Bozuklukları Temel Eğitimi’nin 1. ve 2. Modülüne katılım sağlamıştır.

Prof. Dr. Gonca Soygüt Pekak tarafından ISST onaylı şema terapi temel eğitimini ve İmgeleme ile Yeniden Senaryolaştırma eğitimini almıştır. ISST onaylı şema terapisti olmak amacı ile Uzm.Psk.Safiye Yinelek ile süpervizyon çalışmalarına devam etmektedir.

RANDEVU AL

İNVENTA PSİKOLOJİ’ ye bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince kurumumuz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında kurumumuz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. İNVENTA PSİKOLOJİ Gizlilik Politikası / KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu)
Yukarıda paylaştığım bilgilerim kullanılarak benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.