revankafkasli
REVAN KAFKASLI
Klinik Psikolog

İstanbul Medeniyet Üniversitesi – Psikoloji Bölümü

Işık Üniversitesi – Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji (Yüksek Lisans)

Uzmanlık Alanı – Bireysel (Yetişkin), Aile ve Çift

Terapi Yaklaşımları:  Şema TerapiEMDR, ve Bilişsel Davranışçı Terapi

Klinik Psikolog Revan Kafkaslı Uzun, Psikoloji Eğitimini İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Yüksek Lisans Eğitimi’ni Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında “Evli Bireylerde, Problem Çözme Becerisi ve Evlilik Doyumu ile Somatizasyon Arasındaki İlişkinin İncelenmesi” başlıklı uzmanlık tezi ile başarıyla tamamlamıştır.

Lisans ve yüksek lisans eğitimleri boyunca Erenköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Kocaeli Üniversitesi hastanelerinde klinik alanda stajlarını tamamlamıştır.

Klinik Psikolog ünvanı ile farklı özel danışmanlık merkezlerinde görev almıştır.

Uzmanlık eğitimini Bilişsel Davranışçı Terapi yönelimi ile almasının ardından Prof. Dr. Gonca Soygüt tarafından verilen Şema Terapi Temel Düzey Eğitimi’ni tamamlamıştır. ISST Onaylı Şema Terapisti olma süresince Klinik Psikolog Dr. Esra Ersayan ile süpervizyonlarına devam etmektedir. Davranış Bilimleri Enstitüsü tarafından verilen EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) I.ve II. düzey eğitimi tamamlamıştır. Ek olarak, Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu tarafından verilen Aile ve Evlilik Terapisi I-II ve III düzey eğitimini tamamlayarak çift ve aileler ile de çalışmalarını sürdürmektedir.

Klinik Psikolog Revan Kafkaslı Uzun, şu an bireysel (yetişkin), çift ve aileler ile çalışmaktadır.

RANDEVU AL

İNVENTA PSİKOLOJİ’ ye bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince kurumumuz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında kurumumuz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. İNVENTA PSİKOLOJİ Gizlilik Politikası / KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu)
Yukarıda paylaştığım bilgilerim kullanılarak benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.