senayazici
SENA YAZICI
Klinik Psikolog

Sabancı Üniversitesi – Psikoloji Bölümü (Lisans)
Işık Üniversitesi – Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji (Yüksek Lisans)

Uzmanlık Alanı: Bireysel (Yetişkin)
Terapi Yaklaşımları: Bilişsel Davranışçı Terapi

Lisans eğitimini 2022 yılında Sabancı Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Eğitimine Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nda devam ederek,“Algılanan Ebeveyn Tutumu, Duygu Düzenleme Becerileri ve Romantik İlişkilerde Şiddet”başlıklı projesi ilebaşarıylamezun olmuştur.

Eğitim süreci boyuncaçeşitli gönüllülük projelerinde yer almıştır. Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri (CIP) kapsamında ilk ve ortaokullarda, sevgi evlerinde, huzur evlerinde görev almış, Lüleburgaz ve Erzincan’da gerçekleşen “Kendini Keşfet” projelerinde 8-13 yaş arası çocuklarla çalışmıştır.

Doç.Dr. Emre Selçuk ve Doç.Dr.Gül Günaydın’ın yürüttüğü TUBİTAK destekli Yeni Evliler Çalışması’nda görev almıştır.

2023 Temmuz ayında DEPSDA Projesi kapsamında Malatya’da gönüllü psikolog olarak, psikososyal destek çalışmalarında yer almıştır.

Yüksek Lisans eğitimi boyunca özel danışmanlık merkezlerinde asistanlık ve staj yapmış, Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi’nde klinik gözlemstajınıtamamlamıştır.

İnventa Psikoloji bünyesinde yetişkin bireylerle Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) yaklaşımı ile çalışmaktadır.

RANDEVU AL

İNVENTA PSİKOLOJİ’ ye bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince kurumumuz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında kurumumuz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. İNVENTA PSİKOLOJİ Gizlilik Politikası / KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu)
Yukarıda paylaştığım bilgilerim kullanılarak benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.