Dr. Hasan Burak Eyüpoğlu
HASAN BURAK EYÜPOĞLU
Klinik Psikolog, Phd.

İstanbul Şehir Üniversitesi – Psikoloji Bölümü (Lisans)

İstanbul Şehir Üniversitesi
 Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji (Yüksek Lisans)

 University of Dundee – Psikoloji (Doktora)

Uzmanlık Alanı: Bireysel (Yetişkin)

Terapi Yaklaşımları: Şema Terapi, Diyalektik Davranış Terapisi

İstanbul Şehir Üniversitesi psikoloji bölümünü tam burslu tamamladıktan sonra yine aynı üniversitenin klinik psikoloji yüksek lisans programından mezun olarak uzman unvanını almıştır. Yüksek lisans eğitiminde Prof. Dr. Gonca Soygüt süpervizörlüğünde Şema Terapi, Doç. Dr. Elif Çelebi süpervizörlüğünde Diyalektik Davranışçı Terapi teori ve pratik eğitimlerini almıştır.

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Moodist Nöroloji ve Psikiyatri Hastanesi’ndeki stajlarının yanı sıra birçok projede görev almış, yüksek lisans tezinde erken dönem yaşantılar ve bedenselleştirme arasındaki ilişkileri Şema Terapi ekolü çerçevesinde araştırmıştır. Yine yüksek lisans döneminde İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoterapi Araştırmaları Laboratuvarında yürütücü asistanlık yapmıştır. Halen University of Dundee’de doktora eğitimine devam etmekte olup, dissosiyatif kimlik bozukluğunun betimsel fenomenolojisi konulu araştırmasını sürdürmektedir. Bazıları kamu kuruluşlarınca organize edilen çeşitli proje ve çalışmalarda Mindfulness ve Diyalektik Davranış Terapisi eğitimleri vermiştir. Prof. Dr. Gonca Soygüt tarafından verilen Şema Terapi Temel Düzey Eğitimi’ni tamamlamıştır. ISST Onaylı Şema Terapisti olma süresince Klinik Psikolog Dr. Sevinç Göral Alkan ile süpervizyonlarına devam etmektedir. Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu Tanı ve Tedavi Eğitimi, travma odaklı Bilişsel Yeniden İşleme Terapisi gibi eğitimleri de tamamlamış olup, yetişkinlere yönelik bireysel terapi hizmeti vermeye devam etmekte, Şema Terapi ve Diyalektik Davranış Terapisi ekolleri ile çalışmaktadır.

RANDEVU AL

İNVENTA PSİKOLOJİ’ ye bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince kurumumuz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında kurumumuz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. İNVENTA PSİKOLOJİ Gizlilik Politikası / KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu)
Yukarıda paylaştığım bilgilerim kullanılarak benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.