ONLINE TERAPİ SEANSLARININ YAPISI

– Online psikolojik danışmanlık ve psikoterapi, yüz yüze görüşmenin kısıtlandığı ya da sağlanamadığı durumlarda etkililiği kanıtlanmış bir uygulama olarak uzun yıllardır tüm dünyada kullanılmaktadır.

– Yüz yüze görüşmedeki tüm kurallar geçerlidir.

– Danışan gizliliği yüz yüze görüşmelerde olduğu gibi gizlilik ilkesine göre korunur. Bu doğrultuda, görüşmelerin dijital ortamda kayıt altına alınması her iki tarafın gizliliği için yasaktır. Bkz. Gizlilik Politikamız.

– Online seans süresince rahatsız edilmeyeceğinizden ve oturduğunuz odadaki kapının kapalı olacağından emin olmanız önemlidir.

– Görüşme yapılan yere başka kişilerin girip çıkmasına ve seansı bölmesine önlem alınması seansın verimliliği ve mahremiyetin korunması için önemlidir.

– Online seans ücretleri yüz yüze seans ücretleri ile aynıdır.

RANDEVU AL

İNVENTA PSİKOLOJİ’ ye bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince kurumumuz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında kurumumuz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. İNVENTA PSİKOLOJİ Gizlilik Politikası / KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu)
Yukarıda paylaştığım bilgilerim kullanılarak benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.