canzoraloglu
CAN ZORALOĞLU
Klinik Psikolog

İzmir Ekonomi Üniversitesi, Psikoloji Bölümü (Lisans)
Marmara Üniversitesi
, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji (Yüksek Lisans)
Eötvös Loránd University – Klinik Psikoloji (Doktora, Devam Ediyor)

Uzmanlık Alanı: Bireysel (Yetişkin)

Terapi Yaklaşımları: Şema Terapi

 Lisans eğitimini 2017 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu süreçte Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri Servisi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde stajlarını gerçekleştirmiş; yürütülen araştırmalarda asistanlık yapmıştır. Ayrıca, çeşitli öğrenci topluluklarında gönüllü olarak görev alarak birçok eğitim ve sosyal faaliyetin gerçekleşmesine katkı sağlamıştır. 

2021 yılında Marmara Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’ndan ‘‘Algılanan Ebeveynlik Biçimleri ile Mükemmeliyetçiliğin Sosyal Anksiyeteye Etkisi’’ başlıklı tez çalışmasını tamamlayarak başarıyla mezun olmuş ve ‘‘Klinik Psikolog’’ ünvanını almıştır. Üniversite bünyesindeki Psikoloji Araştırma, Danışma ve Eğitim Merkezi ile farklı özel danışmanlık merkezlerinde stajlar yapmış; danışan görerek psikoterapi çalışmalarını yürütmüştür. 

Yüksek lisans eğitimi süresince Prof. Dr. Gonca Soygüt Pekak tarafından verilen Şema Terapi eğitimlerine ve süpervizyon çalışmalarına katılmıştır. 

Eötvös Loránd University Klinik Psikoloji Doktora Programı’nda lisansüstü eğitimine devam etmektedir. 

Türk Psikologlar Derneği üyesidir. 

RANDEVU AL

İNVENTA PSİKOLOJİ’ ye bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince kurumumuz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında kurumumuz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. İNVENTA PSİKOLOJİ Gizlilik Politikası / KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu)
Yukarıda paylaştığım bilgilerim kullanılarak benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.